Pruzon Satın Al Pruzon Müşteri Hizmetleri

Pruzon Merhem

Pruzon

Pruzon merhem 40 gr

Ürün iki farklı formda üretilmektedir,biri bölgesel kullanılan ilaçların üretildiği krem ve merhem (pomad) yapısında vidalı kapaklı alüminyum tüp şeklinde diğeri ise 2 gramlık poşetler (saşe) şeklinde üretilmektedir. Tüp formundaki pruzon pomat üretimi 40 gramlık tüpler şeklindedir.

40 gram üretilmesinin sebebi sorunun yeniden başlaması halinde yeni bir tüp satın alma gereksinimi olmamasıdır.Tüp ağzı açıldıktan sonra 2 yıl boyunca güvenle kullanılabilir ancak kullanımdan hemen sonrası ağzının kapatılması gerekir yoksa ağız kısmı kuruyarak bir sonrakinde sorun olabilir.

Yüz bölgesinde gün içinde bu tür merhemlerin kullanımı renklerinden dolayı sorun olabilmektedir. Pruzon Merhem fondöten renginde üretilmektedir, bu sayede iş yerinde bile kullanılsa kullanılan alanda rahatsız edici renkte bir tabakaya neden olmaz.

İçeriğindeki herbal steroid (bitkisel kortizon) sayesinde vücudun her yerinde ve her yaş gurubunda uzun süreli kullanılmasında sakınca yoktur ancak şikayetler bittikten sonra devam etmek gereksiz olacaktır.

Share

Speak Your Mind