Pruzon Hakkında

Hair Pharma, 2004 yılında doktor eğitimi için eğitim kurumu olarak kurulmuş ve 2 yıl süresince doktorlara cilt sorunları, saç sorunları, botox, peeling, saç ekimi gibi estetik uygulamaları eğitimi verilmiştir.

Danıştay kararıyla Türkiye’de bu eğitimi veren 8 okulun kapatılması üzerine Hair Pharma olarak yeni bir misyon üstlenerek yolumuza devam etme kararı aldık. Kadromuz yer alan  alanında uzman doktorların fikirleri ve birikimleri doğrultusunda saç ve cilt ürünleri üretimine geçtik.

Yeni felsefemiz cilt ve saç problemi yaşayan insanları, birçok bilimsellikten uzak ürünlerden kurtarıp bilimsel ürünlerle tedavi etmektir. Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.

Hair Pharma, bünyesindeki ekibimizle gerek klinik gerek üretim ve Ar-Ge alanında profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda üretimlerimizi yurt içerisinde gerekli tüm donanım ve belgelere sahip Türk Laboratuarları ve Üretim Tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Onur Kimya Laboratuarları, Beka İlaç Sanayi ve S.G. Kimya gibi iş ortaklarımız ile size en kaliteli ve güvenli ürünleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimizde kullanılan etken hammadeler Avrupa’dan gelmektedir. Bu konuda süren çalışmalarımızı sizlere yine aynı güven ve kalite içerisinde sunmayı hedefliyoruz.

Biz Hair Pharma olarak, kısa vadede cilt ve saç alanında Türkiye’nin en büyük laboratuarlarından birine sahip olmak ve bu başarımızı yine saç sorunlarına yönelik çözümlerde kullanmayı hedefliyoruz. Orta vadede ise dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak hedeflerimiz arasında. Hair Pharma kendi yaptığı bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da yakından takip etmektedir.

M. FATİH BOLAT

HAIR PHARMA CEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir